O przedszkolu

Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci z niepełnosprawnościami bawią się i nawiązują przyjaźnie ze swoimi zdrowymi rówieśnikami.

Nasza oferta:

• Zajęcia w grupie integracyjnej i grupie specjalnej
  • Wykwalifikowana kadra (oligofrenopedagog, terapeuta zajęciowy, terapeuta ze znajomością języka migowego)
  • Udział dziecka niepełnosprawnego we wszystkich zajęciach, wycieczkach i innych atrakcjach organizowanych przez przedszkole oraz udział w dodatkowych zajęciach specjalistycznych: Logopedia, Rewalidacja indywidualna, integracja sensoryczna, Masaż leczniczy z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, Rehabilitacja ruchowa Roboty,ka i kodowanie, Arteterapia, Zooterapia