Zmiana odpłatności za pobyt

Drodzy Rodzice!

Od 1 września 2023 r. zmienia się odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu w czasie przekraczającym 5 godzin dziennie zgodnie z uchwałą NR LV/498/23 Rady Miejskiej Dzierżoniowa z dnia 26.06.2023 r.

Za każdą rozpoczętą godzinę (powyżej 5 godz.) odpłatność będzie wynosiła 1,30 zł.

Jeżeli do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, to za drugie dziecko, odpłatność za każdą rozpoczętą godzinę (powyżej 5 godz.) będzie wynosiła 0,65 zł.

Za dziecko posiadające Dzierżoniowską Kartę Dużej Rodziny, odpłatność za każdą rozpoczętą godzinę (powyżej 5 godz.) będzie wynosiła 0,65 zł.

Odpowiedzialny za treść: Anna Korkus
Wytworzył: Anna Korkus